Sesje noworodkowe

Wasz maluszek już wkrótce przyjdzie na świat.

To dopiero rewolucja!

Sesje noworodkowe stanowią jedną z piękniejszych pamiątek pierwszych dni życia Waszego szczęścia. Jestem pewna, że powrót do wyjątkowych kadrów stworzonych w moim studio przyniesie chwile pełne pozytywnych wzruszeń nawet po wielu latach. Mając na uwadze jak delikatnymi istotami są noworodki, bardzo dbam o to, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo w trakcie sesji.

Poniżej przedstawiam kilka moich odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące sesji noworodkowej:

Kiedy wykonać sesję noworodkową?

Najlepszym terminem na sesję Waszego maluszka są pierwsze dni życia. Przez pierwszy tydzień - dwa noworodek przesypia większą część dnia, jest spokojny, a jest ciało jest plastyczne. Zwykle wykonuję sesje między 7 a 14 dobą życia dziecka. W szczególnych przypadkach przedłużam możliwość wykonania sesji do 21 doby życia. Sesje noworodkowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Ile trwa sesja noworodkowa?

Czas sesji jest uzależniony od wielu czynników – przede wszystkim nastroju maleństwa. Podczas spotkania maluszek jest dokarmiany oraz przewijany tak często jak tego potrzebuje. Wszelkie czynności robimy według rytmu potrzeb dziecka. Standardowy czas sesji wynosi od 2 do maksymalnie 4h. Pamiętajcie, że maleństwo doskonale czuje Wasze emocje. Warto na ten dzień nie planować dodatkowych spotkań.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Podczas sesji bezpieczeństwo oraz komfort Waszego szczęścia są dla mnie najważniejsze. Wszelkie pozy wykonywane są „za przyzwoleniem” mojego maleńkiego modela/modelki, niczego nie robimy na siłę. Nie martwcie się kupkami oraz siuśkami – to normalne! Wszystkie akcesoria i ubranka po każdej sesji są prane w odpowiednich dla maluszków płynach – bez względu na zabrudzenia.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym studio fotograficznym. Moje miejsce pracy przystosowane jest to odwiedzin tak malutkich istotek. Oprócz wszelkich niezbędnych akcesoriów i ubranek znajduje się w nim między innymi przewijak oraz wszelkie niezbędne akcesoria umożliwiające przewinięcie maleństwa. Bez problemu przygotujecie mleko, czy skorzystacie z gorącej wody.

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

Koniecznie wtedy, kiedy maluszek jest jeszcze w brzuszku! Na etapie rezerwacji wyznaczam dla Was wstępny, ruchomy termin spotkania przypadający zwykle na 7-10 dzień po wyznaczonym terminie porodu. Data może zostać zmieniona w zależności od faktycznej daty narodzin maleństwa oraz wszelkich innych okoliczności uniemożliwiających nam spotkanie we wcześniej umówionym terminie. Jeśli Wasze miejsce jest już zarezerwowane, pamiętajcie by odezwać się jak tylko maluszek przyjdzie na świat, aby doprecyzować dokładną datę spotkania.

Wiemy już (prawie) wszystko!   I co teraz...?

Teraz pozostało nam już tylko umówić się na sesję!   Zabierzcie ze sobą na sesje smoczek, a maluszka ubierzcie w kaftanik, którego nie trzeba zdejmować przez główkę. Nie używajcie mocnych perfum. Dla siebie i starszego rodzeństwa zabierzcie czarne i białe koszulki/bluzki/sweterki oraz jeansy - najlepiej w odcieniach niebieskiego. Ważne aby nie miały żadnych nadruków i wzorów. Nie smarujcie maluszka przed sesją mocno natłuszczającymi kremami.   Jeśli macie jeszcze jakieś pytania...śmiało! Przecież "kto pyta nie błądzi"!

Co jeszcze obejmuje cena sesji?

- wiedzę i doświadczenie

- fotografie wykonywane najwyższej jakości sprzętem fotograficznym

- staranną selekcję wykonanych kadrów

- albumy i wydruki najwyższej jakości - realizowane w fotolaboratorium dostępnym tylko dla profesjonalistów

- w pakiecie PREMIUM - indywidualny projekt albumu

- indywidualne podejście i konsultacje przed sesją

- stworzenie scenografii dopasowanej do Waszych oczekiwań

- dostęp do wszelkich akcesoriów i dodatków dostępnych w studio

Pozostałe informacje:

- terminy sesji rezerwowane są TYLKO po wpłaceniu zadatku w wysokości 100zł

- sesje zdjęciowe odbywają się od poniedziałku do piątku

- zdjęcia nieobrobione nie są udostępniane dla klienta

- w sesji udział bierze maluszek, rodzice oraz rodzeństwo, udział w sesji pozostałej część rodziny musi zostać skonsultowany z fotografem

- obecność zwierząt na sesji jest mile widziana, proszę jednak o wcześniejszą informację

- dla klientów którzy byli przynajmniej raz na sesji - 1 kadr GRATIS!

- dla osób kupujących sesję na prezent - Voucher w cenie sesji

- możliwość dokupienia spersonalizowanej płyty CD - 10zł/szt.

- umowa podpisywana jest w dniu sesji

- rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania

- przyspieszona realizacja usługi obróbki zdjęć do 5 dni +50% ceny pakietu

- przyspieszona realizacja usługi obróbki zdjęć do 2 dni +100% ceny pakietu

- akceptowalny czas spóźnienia na sesję to 15 min. W innym wypadku, czas sesji skracany jest o czas spóźnienia