Najczęściej Zadawane Pytania

Studio znajduje się na ul. Legionów 119 w Łodzi, bardzo dobra lokalizacja umożliwia dojazd z każdej części naszego miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Moi klienci mogą korzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy samym studio.

Wszystko zależy od rodzaju sesji i terminu, który Was interesuje. Kierowanie się zasadą „im szybciej tym lepiej” będzie w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Standardowo polecam miesięczny okres wyprzedzenia, jednak są terminy, które wymagają znacznie wcześniejszej rezerwacji.

W przypadku sesji maluszka dokładnie ustalamy stylizacje przed sesją. Jeśli chodzi o Wasz ubiór preferuje stonowane kolory. Absolutnie nie łączcie różnych barw i wzorów. Jednolite, gładkie i delikatne stylizacje dopełnią nasze kadry, nie odciągając uwagi od Was – najważniejszych osób na moich fotografiach.

Oczywiście! Współpracuje z różnymi firmami, które przygotowują produkty najwyższej jakości. Opis produktów wraz z cennikiem znajduje się w zakładce „dodatkowe usługi”. Gotowe produkty można zobaczyć osobiście w moim studio.

Fotografie zawsze obrabiam najszybciej jak to możliwe, wszystko zależy od obecnej ilości zleceń. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 30 dni roboczych.

Każdy klient w moim studio ma prawo wyboru. Absolutnie nie namawiam do udzielenia zgody na publikacje zdjęć, jednak będzie mi bardzo miło, jeśli taką zgodę od Państwa otrzymam.

Uwielbiam zwierzęta, jednak zdaje sobie sprawę, że wiele osób może mieć na nie uczulenie. Jeśli chcieliby Państwo, aby w Waszej sesji wziął udział również zwierzak dajcie mi znać wcześniej. Dopasujemy odpowiedni termin i bardzo chętnie uwiecznię Waszą miłość na fotografiach.

Oczywiście! Każdy pakiet sesji przewiduje kadry z rodzicami.

Pracuję jeden weekend w miesiącu. Zwykle należy rezerwować termin weekendowy ze sporym wyprzedzeniem.

W każdym tygodniu wyznaczam dwa dni na odbiory. Zawsze są to dwie godziny od rana oraz dwie godziny po południu. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziłam również możliwość wysyłki zdjęć na Wasz adres lub do paczkomatu.